Dajmy Stefankowi szansę!

  

fa4

Kochani, Fundacja dla Zwierząt Animalia zwraca się do Was z wielką prośbą o wsparcie finansowe leczenia naszego seniorka Stefanka.
Piesek został zimą, w mroźny dzień, znaleziony przy drodze. Wygłodzony, wynędzniały, chory. Fundacja wzięła go pod opiekę i od tego czasu mieszka w przychodni weterynaryjnej, gdzie jest leczony.


kategoria: zwierzęta
organizator: Fundacja dla Zwierząt Animalia
cel: bieżące leczenie

Stefanek cierpi na zespół Cushinga. Samo zdiagnozowanie choroby pochłonęło znaczne środki finansowe. W związku z Cushingiem Stefanek musi brać leki (Vetoryl), których koszt to około 200 zł miesięcznie.
W dodatku ostatnio niedomaga Stefkowa trzustka i jelita… Znowu konieczne były badania krwi, USG, antybiotyki, nawodnienia, bo Stefuś miał silną biegunkę, no i specjalna karma weterynaryjna.
Ktoś mógłby zapytać, czy to warto wydawać tyle pieniędzy na starego psa – no warto, bo przy tym wszystkim sam delikwent prezentuje niezmiennie dobry humor i zadowolenie z życia. Pewnie po raz pierwszy ma ciepłe legowisko i miskę pełną dobrego jedzenia. Ceni to sobie baaaardzo, podobnie jak spacerki i wygrzewanie się na słoneczku na podwórku w ciepłe dni.
Dajmy temu steranemu życiem pieskowi szansę – kiedy jego stan się ustabilizuje, może znajdzie jeszcze domek na jesień życia?


fa2stefanekfa3

Darowiznę na leczenie pieska Stefanka można również przekazać przelewem tradycyjnym:
Fundacja Po Prostu Pomagam
numer konta47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem:Leczenie Stefanka darowizna

Termometr

Dajmy Stefankowi szansę!

Zbiórka zakończona

Ostatnio pomogli

Anonimowo
5 zł 7 miesiące temu

Wesprzyj Podopiecznych