Proszę pomóż mi żyć bez bólu

  

adam waszkowiakŻycie pisze przeróżne scenariusze ja nigdy nie spodziewałem się że mój będzie taki jak dziś. Dwie nieudane operacje sprawiły, że dziś nie jestem w stanie samodzielnie funkcjonować.

Ból, który towarzyszy mi na co dzień po prostu odbiera mi chęć do życia. Codziennie walczę o choćby namiastkę normalności. Bez środków do życia nie jestem w stanie ruszyć do przodu. Prywatne wizyty i systematyczna rehabilitacja jest poza moim zasięgiem. Proszę Was o pomoc!


diagnoza: wielokrotne operacyjne leczenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa,
niedowład lewej kończyny dolnej
województwo: lubuskie, Kożuchów
organizator: Monika Waszkowiak
cel: bieżące leczenie i rehabilitacja

Diagnoza zweryfikowana przez PoProstuPomagam na podstawie dokumentacji medycznej.

 

adam waszkowiak1Mam na imię Adam, mam 46 lat i teraz jestem zmuszony prosić o pomoc .Zawsze byłem aktywny fizycznie , pracowałem jako mechanik samochodowy co było moją pasją , a nie tylko pracą, ogólnie lubiłem robić różne rzeczy uwielbiałem wyzwania byłem dumny że potrafię nie tylko naprawić samochód ,ale również zrobić remont w domu całkowicie samodzielnie .Byłem tak zwaną złotą rączką.
Niestety w 2014 mój kręgosłup odmówił posłuszeństwa i musiałem poddać się operacji, ale problemy nie ustąpiły i w tej chwili jestem już po sześciu operacjach.
Najgorsze jednak spotkało mnie w szpitalu w Zakopanym gdzie w październiku 2019 wykonano dwie operacje całkowicie nieudane uszkadzając nerwy, mimo zrobienia drugiej operacji która miała naprawić mój stan nie przyniosło to żadnego pozytywnego efektu.
Jadąc do szpitala w Zakopanym mimo problemów z kręgosłupem poruszałem się o własnych siłach i na własnych nogach , dziś nie mogę praktycznie chodzić , poruszam się jedynie przy pomocy specjalnego chodzika dzięki któremu jestem wstanie przejść kilka kroków co i tak okupione jest ogromnym bólem ,do prostych rzeczy takich jak na przykład ubranie się ,czy kąpiel potrzebuje pomocy mojej żony czy syna ,nie jestem w stanie przygotować sobie posiłku. Przytłacza mnie świadomość, że nie jestem w stanie samodzielnie wykonywać nawet podstawowych czynności. Jestem w pełni zależny od pomocy bliskich mi osób.
Od czasu ostatnich operacji żyje z bólem kręgosłupa oraz nóg 24g na dobę i mimo przyjmowania bardzo silnych leków przeciwbólowych, ból jest nie do wytrzymania.
Utrzymuję się z renty chorobowej która nie wystarcza nawet na wykup leków które muszę przyjmować nie mówiąc o zaspokojeniu najskromniejszych potrzeb.
W chwili obecnej nie jestem nawet w stanie samodzielnie funkcjonować.
Zwracam się do Państwa z prośbą o nawet najskromniejszą pomoc i z góry serdecznie wszystkim dziękuję . Proszę pomóżcie mi wrócić do zdrowia.

Podaruj swój 1% podatku Adamowi:

1procent

 KRS: 
0000559099

Cel szczegółowy:
Adam Waszkowiak


Termometr

Proszę pomóż mi żyć bez bólu

Zbiórka zakończona

Ostatnio pomogli

Anonimowo
4,319 zł 8 miesiące temu
Piotr Baranowski
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Michał Dudzik
Anonimowo
Patryk Bieńkowski
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo

Podaruj 1% podatku naszym Podopiecznym- KRS 0000 55 90 99